Football Predictions for 10 June 2019

League Time Home – Away 1 X 2 Score Picks
League Time Home – Away 1 X 2 Score Picks
Denmark » 2nd Division – Promotion Group 13:00 UK Kolding IF vs Middelfart 45 32 23 1:1 1X
Denmark » 2nd Division – Promotion Group 13:00 UK Brabrand vs Jammerbugt 43 31 26 1:2 1X
Denmark » 2nd Division – Promotion Group 13:00 UK AB Copenhagen vs Hellerup 36 30 34 0:0 X
Denmark » 2nd Division – Promotion Group 13:00 UK Skive vs Bronshoj 43 33 24 2:1 1X
Denmark » 2nd Division – Promotion Group 13:00 UK B.93 vs Aarhus Fremad 48 32 20 2:3 1X
Denmark » 2nd Division – Promotion Group 13:00 UK Vanlose vs Ringkobing 45 32 23 4:0 1X
Denmark » 2nd Division – Relegation Group 12:00 UK Avarta vs Marienlyst 69 28 3 3:0 1
Denmark » 2nd Division – Relegation Group 13:00 UK Kjellerup vs Skovshoved 20 37 43 1:2 X2
Denmark » 2nd Division – Relegation Group 13:00 UK BK Frem vs Vejgaard 52 30 18 3:2 1
Denmark » 2nd Division – Relegation Group 13:00 UK Sydvest vs Dalum IF 35 34 31 3:1 X
Denmark » 2nd Division – Relegation Group 14:00 UK Slagelse B&I vs Odder 27 33 40 1:2 X2
Europe » Euro 2020 19:45 UK Serbia vs Lithuania 84 15 1 4:1 1
Europe » Euro 2020 19:45 UK Spain vs Sweden 67 25 8 3:0 1
Europe » Euro 2020 19:45 UK Czech Republic vs Montenegro 45 27 28 3:0 1
Europe » Euro 2020 19:45 UK Bulgaria vs Kosovo 31 30 39 2:3 X
Europe » Euro 2020 19:45 UK Ukraine vs Luxembourg 76 21 3 1:0 1
Europe » Euro 2020 19:45 UK Denmark vs Georgia 75 24 1 5:1 1
Europe » Euro 2020 19:45 UK Ireland vs Gibraltar 76 22 2 2:0 1
Europe » Euro 2020 19:45 UK Faroe Islands vs Norway 19 23 58 0:2 2
Europe » Euro 2020 19:45 UK Malta vs Romania 4 21 75 0:4 2
Europe » Euro 2020 19:45 UK Poland vs Israel 64 28 8 4:0 1
Europe » Euro 2020 19:45 UK North Macedonia vs Austria 25 30 45 1:4 X
Europe » Euro 2020 19:45 UK Latvia vs Slovenia 21 27 52 0:5 2
Finland » Kakkonen Group B 16:30 UK EPS vs GrIFK 34 38 28 2:1 1X
Finland » Kakkonen Group C 16:30 UK VIFK vs JBK 24 40 36 0:4 X2
Finland » Ykkonen 16:30 UK KTP vs TPS 34 33 33 0:3 X
Norway » Division 2 – Group 1 13:00 UK Halden vs Vidar 44 35 21 1:2 1X
Norway » Division 2 – Group 1 13:00 UK Arendal vs Levanger 38 35 27 2:0 1X
Norway » Division 2 – Group 1 13:00 UK Brattvag vs Egersunds 31 37 32 2:2 X
Norway » Division 2 – Group 1 15:00 UK Hodd vs Nardo 41 36 23 4:0 1X
Norway » Division 2 – Group 1 15:00 UK Fredrikstad vs Sola 55 32 13 5:1 1
Norway » Division 2 – Group 1 15:00 UK Byasen vs Moss 38 38 24 1:2 1X
Norway » Division 2 – Group 1 15:00 UK Stjordals Blink vs Bryne 37 36 27 2:0 1X
Norway » Division 2 – Group 2 12:00 UK Odd 2 vs Sotra 30 39 31 1:2 X
Norway » Division 2 – Group 2 13:00 UK Asker vs Alta 34 38 28 2:2 1X
Peru » Liga 1 21:30 UK Ayacucho vs U. San Martin 56 27 17 5:0 1
Sweden » Division 2 – Östra Götaland 18:00 UK Asarums vs Almeboda/Linneryd 55 36 9 0:5 1
Sweden » Division 2 – Södra Svealand 18:30 UK Aspudden Tellus vs Motala 33 37 30 0:2 X
Sweden » Division 2 – Västra Götaland 18:00 UK Rosengard vs Prespa Birlik 65 32 3 4:1 1
Venezuela » Primera Division 00:00 UK Estudiantes Merida vs Carabobo 40 30 30 0:1 X
World » Friendly International 00:00 UK Mexico vs Ecuador 48 33 19 3:2 1X
World » World Cup Women 17:00 UK Argentina W vs Japan W 10 21 69 0:0 2
World » World Cup Women 20:00 UK Canada W vs Cameroon W 77 21 2 1:0 1

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *