Football Predictions for 08 May 2019

League Time Home – Away 1 X 2 Score Picks
League Time Home – Away 1 X 2 Score Picks
Argentina » Copa Argentina 21:10 UK Belgrano vs Dep. Riestra 49 27 24 3:0 1
Asia » AFC Champions League 11:00 UK Daegu (Kor) vs Melbourne Victory (Aus) 60 26 14 4:0 1
Asia » AFC Champions League 11:00 UK Hiroshima (Jpn) vs Guangzhou Evergrande (Chn) 32 33 35 1:0 X
Asia » AFC Champions League 12:30 UK Shandong Luneng (Chn) vs Gyeongnam (Kor) 53 32 15 2:1 1
Asia » AFC Champions League 13:45 UK Johor DT (Mys) vs Kashima (Jpn) 28 32 40 1:0 X2
Brazil » Copa do Brasil 01:30 UK Vila Nova FC vs Juventude 39 28 33 0:0 X
Bulgaria » Parva Liga 17:30 UK Dunav Ruse vs Bistritsa 45 30 25 0:0 X
Colombia » Copa Aguila 21:00 UK Llaneros vs Fortaleza 40 30 30 1:0 X
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Leones vs Pereira 35 32 33 2:4 X
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Bogota vs Chico 26 31 43 1:0 X2
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Barranquilla vs Cartagena 31 30 39 2:2 X
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Orsomarso vs Quindio 32 27 41 3:1 X
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Jaguares de Cordoba vs Envigado 43 29 28 2:2 1
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Patriotas vs Santa Fe 38 29 33 1:3 X
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Petrolera vs Bucaramanga 43 28 29 0:1 1
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Cucuta vs Valledupar 52 27 21 1:1 1
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK U. Magdalena vs Real San Andres 51 29 20 3:4 1
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Popayan vs America De Cali 42 31 27 1:2 1X
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Dep. Pasto vs Atletico F.C. 59 27 14 2:0 1
Colombia » Copa Aguila 21:15 UK Cortulua vs Huila 44 28 28 1:1 1
Czech Republic » Division 2 09:15 UK FK Pardubice vs Sokolov 56 30 14 0:0 1
Czech Republic » Division 2 16:00 UK Znojmo vs Mas Taborsko 56 29 15 2:3 1
Czech Republic » Division 2 16:00 UK Zizkov vs Vitkovice 48 33 19 2:0 1X
Czech Republic » Division 2 16:00 UK Prostejov vs Jihlava 29 28 43 1:1 2
Czech Republic » Division 2 16:00 UK Vlasim vs Trinec 54 28 18 0:3 1
Czech Republic » Division 2 16:00 UK Ceske Budejovice vs Chrudim 54 27 19 3:1 1
Czech Republic » Division 2 17:00 UK Usti nad Labem vs Varnsdorf 45 30 25 0:2 X
Denmark » 1st Division 16:30 UK Naestved vs Roskilde 35 33 32 4:1 X
Denmark » 1st Division 17:30 UK F. Amager vs Lyngby 47 34 19 4:3 1X
Denmark » 1st Division 17:30 UK Silkeborg vs Thisted FC 52 31 17 5:0 1
Denmark » 1st Division 17:30 UK Koge vs Helsingor 28 35 37 0:0 X2
Denmark » 1st Division 17:30 UK Nykobing vs Hvidovre 40 34 26 2:0 1X
Europe » Champions League 20:00 UK Ajax vs Tottenham 43 34 23 2:3 1X
Finland » Veikkausliiga 16:30 UK HIFK vs Mariehamn 23 31 46 1:1 X2
Japan » YBC Levain Cup 11:00 UK Sapporo vs Yokohama M. 22 35 43 0:4 X2
Japan » YBC Levain Cup 11:00 UK Shonan vs V-Varen Nagasaki 42 30 28 1:0 X
Japan » YBC Levain Cup 11:00 UK FC Tokyo vs Vegalta Sendai 46 32 22 0:0 1X
Japan » YBC Levain Cup 11:00 UK Oita vs Kobe 41 33 26 2:1 1X
Japan » YBC Levain Cup 11:00 UK Iwata vs Yamaga 34 30 36 1:0 X
Japan » YBC Levain Cup 11:00 UK G-Osaka vs Shimizu 38 34 28 3:1 1X
Japan » YBC Levain Cup 11:30 UK Sagan Tosu vs Kashiwa 31 32 37 0:0 X
Japan » YBC Levain Cup 11:30 UK Nagoya vs C-Osaka 38 34 28 2:2 1X
Norway » OBOS-ligaen 17:00 UK Ham-Kam vs Sogndal 42 35 23 0:0 1X
Paraguay » Primera Division 00:10 UK Olimpia Asuncion vs Diaz 61 31 8 4:1 1
South America » Copa Libertadores 01:30 UK River Plate (Arg) vs Internacional (Bra) 52 27 21 2:2 1
South America » Copa Libertadores 01:30 UK Alianza Lima (Per) vs Palestino (Chi) 28 32 40 1:2 X2
South America » Copa Libertadores 23:15 UK Cruzeiro (Bra) vs Emelec (Ecu) 59 28 13 1:2 1
South America » Copa Libertadores 23:15 UK Huracan (Arg) vs Lara (Ven) 47 32 21 3:0 1X
South America » Copa Libertadores 23:15 UK Gremio (Bra) vs U. Catolica (Chi) 66 26 8 2:0 1
South America » Copa Libertadores 23:15 UK Rosario Central (Arg) vs Libertad Asuncion (Par) 34 31 35 2:1 X
South America » Copa Sudamericana 21:00 UK Estudiantes Merida (Ven) vs Argentinos Jrs (Arg) 32 30 38 1:0 X

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *